O Nas

Kim jestesmy

Od 2017 roku prowadzimy zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży w całej Polsce. Współpracujemy z grupą ekspertów z zakresu psychologii i pedagogiki. Warsztaty które prowadzimy zawsze mają formę aktywnie angażującą dzieci i prowadzą do wyciągania samodzielnych wniosków.

Nasz cel

Od lat przyświeca nam to samo motto: Poznaj samego siebie, a stanie przed Tobą otworem cały świat. Zakładamy że działania profilaktyczne dla dzieci należy budować od podstaw. Zaczynając od poznania siebie i swoich emocji. Naszym celem jest pomoc naszym młodszym kolegom w znalezieniu właściwej ścieżki w aktualnych czasach.

Czym się zajmujemy

Najczęściej zadawne pytania?

Zajęcia które organizujemy są płatne. Natomiast jeżeli szkoła nie posiada własnych środków może postarać się o dofinansowanie działań w Gminnej Komisji Rozwiązywana Problemów Alkoholowych. Taka komisja działa w każdej gminie i jednym z jej zadań jest profilaktyka uzależnień, dlatego bardzo często finansuje różnego rodzaju edukacyjne przedsięwzięcia w szkołach.

Pojedyncze warsztaty trwają od 90 min/klasę, w zależności od potrzeb i możliwości szkoły rekomenduje się realizację spotkań cyklicznie. Niektóre programy rekomendowane trwają dłużej i są realizowane w formie cyklicznych spotkań, np. Program Unplugged

Zazwyczaj jedne zajęcia profilaktycnze dedykowane są dla jednej klasy. W ten sposób zachowana jest należyta jakość warsztatu, ponieważ w grupach klasowych które dobrze się znają pracuje się najefektywniej. Dopuszczamy łączenie grup tylko w przypadku bardzo małych klas, np. 6-8 osobowych. Jednak jeżeli to możliwe, zalecamy prowadzenie zajęć pojedynczo dla każdej klasy z osobna.

Koszt zajęć zależy od programu, potrzeb szkoły i ilości zajęć. W celu wyceny prosimy o kontakt w dogodnej dla Państwa formie: poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź też formularz. Prosimy jednak o podanie nr. Kontaktowego w celu omówienia potrzeb.

Posiadamy liczne referencje po przeprowadzonych zajęciach. Na Państwa prośbę chętnie prześlemy listy polecające od innych szkół i urzędów które skorzystały z naszej oferty.

Na stronie zamieściliśmy najczęściej wybierane tematy szkoleń i warsztatów profilaktycznych.
Realizujemy indywidualne projekty szkoleniowe na potrzeby szkoły. Jeżeli potrzebują Państwo indywidualnego programu profilaktycznego, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przygotujemy odpowiednie rozwiązania.

Skontaktuj się z Nami po indywidualną wycenę